Prescott satin black

2 590 Kč
  • M/L (55,5-57 cm)
Tabulka velikostí

Dámská helma Bern Prescott

Prescott je první dámskou helmou Bern určenou pro horskou cyklistiku. Tvarem se více podobá klasickým bike helmám, je vybavena pevným odjímatelným kšiltem a 16 ventilačními otvory, které umožňují optimální cirkulaci vzduchu a vynikající odvětrání. Vzadu se nachází otočné kolečko integrované do vložky, které slouží pro optimální nastavení velikosti a pohodlně pod něj schováte ohon. Helma je zhotovena pomocí technologie Zip Mold. Přichází v různých baravných kombinacích, všechny jsou však jedinečné ve srovnání s ostatními helmami na trhu.

Parametry

  • Zip Mold - technologie přímého vstřikování absorpční hmoty do polykarbonátové skořepiny helmy. Helmy vyráběné pomocí revoluční Zip Mold technologie jsou určeny pro sportovní aktivity jako je jízda na kole či inline bruslích, skateboarding, snowboarding a lyžování. Helmy se vyznačují velmi nízkou hmotností a úzkým profilem při vysoké míře ochrany hlavy.
  • All Season - systém vyměnitelných vpínacích vložek pro univerzální využití v letní i zimní sezóně
  • Hmotnost - 368 g

Helma Prescott splňuje normu EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí), CPSC a ASTM F 2040.

 

Video