Fl-1 gloss white

3 490 Kč
  • S (52-55,5 cm)
  • M (55,5-59 cm)
  • L (59-62 cm)
Tabulka velikostí

Helma Bern FL-1

Značka Bern již několik let vyrábí helmy pro městskou cyklistiku, skateboarding a především snowboarding, toto je však poprvé co přichází na trh s přilbou určenou pro silniční cyklistiku. Helma FL-1 má všechny atributy, které byste očekávali u závodní helmy. Spoustu přívodu vzduchu pro ventilaci, super lehkou konstrukci, ohromující design s agresivními aerodynamickými líniemi, které však neohrozí vaše pohodlí při jízdě, je totiž opatřena Boa systémem, což umožňuje přilbu jednoduše nastavit, aby dokonale padla. FL-1 je odlišná od jakékoli plně odvětratelné helmy, je stavěna s 18 otvory, aniž by byla ohrožena pevnost duální polykarbonátové skořepiny. Mezi další funkce patří EPS pěna pro snížení hmotnosti a podšívka, pro udržení komfortu při dlouhých vyjížďkách.

  • In-Mold EPS construction - polykarbonátová micro shell lemována EPS pěnou pro vytvoření ultra lehké helmy
  • 360° Boa system - patentovací navíjecí systém, který umožní rychlé nastavení velikosti. Boa funguje na principu navíjení lanka na kolečko. Jednoduchým otáčením navíjecího kolečka se lanko utahuje a díky tomu je helma rovnoměrně utažena. Výsledkem je vyšší stupeň pohodlí a helma se navíc sama nepovoluje. Vytažením kolečka se naopak lanko uvolní.

Helma FL-1 splňuje normy CPSC, EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí) a ASTM F 2040.

 

 

Barevné varianty